Rize Sohbet OdalarıRize nin Çayına Rize nin Yeşilliğine davet edemiycek kadar kısıtlı olsakta sizlere Rize Sohbet sitesi olan bu sayfamızda Rize nin çayı kadar Rize nin Ayder yaylası gibi güzel seviyeli sohbet ortamı hazırlamayı kendimize bir görev bilmekteyiz sevgili Rizeliler.

Burası Rize Chat odası aramasına tabi olup Rize Canlı sohbet imkanlarına dahil olmak isteyenlerin yani dünyanın sohbet sitesi.

Rize bildiğiniz üzere Yukarı karadenizde bulunmakta Artvine ve Trabzona yakın bir ilimizdir. Sevgili Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Güzel Rize ilimizdendir.

 

Rize Doğasıyla O tertemiz havasıyla Her yıl orayı ziyaret eden gezme görme anlamında gidenlerin hep aklında kalan çok enfes bir doğaya sahip Karadenizin şirin güzel illerindendir.

Rize üniversitesi sohbet ortamınıda bu sayfamıza taşımamızdada sebep her zaman dediğimiz gibi sevgili öğrencilere dersler aksatılmama şartıyla bu güzel ortamda sohbet ve chat muhabbetlerini boş zamanlarında geçirme imkanlarına dahil olabilirler.

Bu sayfamıza illa Rize halkı ziyaret edicek diye bir kayde yok orayı insanlarını merak edip onlarla sohbet etmek isteyenlerde muhakkak sayfamızı ziyaret edicekler bizlerde Rizelilerle konuşma arkadaşlık kurmalarına vesile olma durumlarına gireceğiz.

Eğerki bu şekilde giriş yapan dostlarımız olursa Rize ye gitmeye merak salmış larsa veya niyet etmişler seler muhakkak gezmelerini görmelerini istediğimiz bir kaç nokta vardır Tur firmalarıyla gidecek olanlara bir şey dememize gerek yok bile onlar bu işin ustaları her yıl binlerce kafileyi Karadeniz turuna çıkarmaktadırlar.

Ayder Yaylası birinci noktamızdır , Rize kalesi  ve zilkale bunlar bizim bildiğimiz üç nokta sayısı belli olmayan daha nice noktalara sahip bir ilimizdir.

Rize nin ilçeleri: Ardeşen , Çamlıhemşin , Çayeli , Derepazarı , Fındıklı , Güneysu , Hemşin , İkizdere , İyidere , Kalkandere , Pazar olmak üzere bunlardır.

Sizlere Rize Sohbet kanalları nda Dünyalar dolusu hoş sohbetler dileriz..

Rize Sohbet Odaları, Rize gay sohbet, rize gabile sohbet, rize cinsel sohbet, rize görüntülü sohbet, rize kameralı sohbet, rize kızlarla sohbet, rize lez chat, rize lezlerle sohbet, rize evli sohbet

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 1.029
Yazı kategorisi : Dunya Sohbet
yorum yorum yok
etiketler Etiketler


Rize Sohbet Odaları İle Benzer Sohbet YazılarıRize Sohbet Odaları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?