Ciddi Sohbet OdalarıDeğerli ziyeretçilerimiz sizlere ne kadarda desekte Ciddi chat odaları hiç bir zaman tam anlamıyla Ciddi kişileri %100 barındırmaz yinede şansınızı zorlayıp denememizde fayda var diyeceksiniz. Bu deyişi yapmamızın sebebi Rant değil asla bu vebale ortak olmama korkusundan.

Sizler burada Ciddi bir arkadaşlık derdinde evlilik adımına girecek bir insanı arama telaşına düşeceksiniz diye tahmin ediyoruz.

Değerli ziyaretçilerimiz bizim görevimiz sizlere burada temiz nezih seviyeli bir ortam yaratmaktır biz bunun içinde gece gündüz çaba göstermekteyiz.

Bir nokta vardır ki ona bizde dahil kimsenin haddi olmayan duygularınıza müdahale etme potansiyeli olmamasıdır.

Bu bizim elimizde olmadığı gibi sizin ellerinizde lütfen amacınız ciddi bir arkadaşlık ciddi bir sohbet ise karşısınızdakini kandırmayın. Aynı şekilde kandırılmayın sizlerde duygularınızı kontrol etmede mantığınızla hareket etmeyi her zaman önde tutunuz.

Belki siz dersiniz madem öyle neden Ciddi sohbet sayfası oluşturuyorsunuz dersiniz kendi içinizden buna cevaben; değerli ziyaretçilerimiz biz genel sohbet ortamında seviyeli sohbeti sağladığımız için sizin bizim ortamımızda takılmayı bir nebze bu yönden içinizin rahat olma olasılığını düşündüğümüz için Ciddi arkadaşlık sohbet sayfamıza yer verdik sitemizde sizlere bu sayfa adı altında.

Burası bir dünya sohbet sitesi Buraya ciddi olanıda gelir ciddiyet kılığına girmiş ciddiyetsiz lerde lütfen bu tiplemelere dikkat ediniz sizden ricamız budur.

Sizlere Ciddi Dünyalar dolusu hoş sohbetler dileriz.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 2.049
Yazı kategorisi : Dunya Sohbet
yorum 2 yorum yapıldı
etiketler Etiketler


Ciddi Sohbet Odaları İle Benzer Sohbet YazılarıCiddi Sohbet Odaları yazına yapılan yorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • merhaba ben sinem yasim 27 yunanistan dayim aslen izmirlim kendime cidi evlenecek arkadas ariyorum niyetin evlilik olan bana yazsin watsap numaram saygilar

    • Mrb sinem hanim yaş sıkıntısı olmiyicak sa sizinle tanismak istiyorum yaşım 25 1.79 boyunda 70 Kilo mesajinizi bekliyorum

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?