Meksika Sohbet odalarıMeksika, resmî adıyla Meksika Birleşik Devletleri, Kuzey Amerika’nın güney yarısında yer alan federal cumhuriyettir.

Meksika Nufusu 127 Milyondur.

DOĞAL KAYNAKLAR: Petrol, gümüş, altın, kurşun, çinko, doğal gaz, kereste

YÜZÖLÇÜMÜ: 1,964,375 km2 ‘Dünyada 15’inci sıradadır.’

Mexico City gibi büyük şehirler, çeşitli şehir ve kasabaların zaman içinde birbirleriyle birleşmeleri sonucu oluşurlar. Meksika’nın başkentinin kökenleri de tarihsel merkez denilen ve Azteklerin bir zamanlar gökyüzünün bir haritası gibi kurdukları ve dört ana yöne göre hizalanmış bir şehrin üzerindedir. Ispanyollar sonradan burayı bir satranç tahtası gibi düzenlemişler ve manastırlarla dolu, aristokratik bir şehir haline dönüştürmüşler ve sonunda şehir modern hayatın daha küçük boyutta bir kopyası olmuştur.

San Cristóbal
Bu şehir 31 Mart 1528’de Diego de Mazariegos tarafından kurulmuştur ve Chiapa de los Españoles diye bilinir. Chiapas eyaletinin eski başkentidir. San Cristóbal, Meksika’daki en güzel koloni şehirlerinden biri kabul edilir.
Kısacası Meksika sohbet sitelerinin lideri olan dünya sohbet kanallarımızda ücretsiz keyifli sohbetler edebilir Dünyadaki insanları rahatlıkla tanır tanışma fırsatına girebileceksiniz.
Meksika Chat kanalları bu sebeple mobil uygulamasıyla gözde sohbet siteleri arasında liderdir.

 

 

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 1.959
Yazı kategorisi : Chat
yorum yorum yok
etiketler Etiketler


Meksika Sohbet odaları İle Benzer Sohbet YazılarıMeksika Sohbet odaları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?