Konya Sohbet OdalarıHuzur veren Şehir Gönüllerin Şehri Konya. Konya Sohbet Odaları Aramalarına Tabi Ve Konya Chat isteklerine cevap verme adına kurulmuş olan bu sayfamız siz değerli Konyalı Sohbet severlerin bir araya gelip sohbet edebileceği sayfamız hizmetinize eskiden olduğu gibi yeniden açılmıştır.

Kalplerin Çoştuğu Ruhun huzur bulduğu Konya Şehri muazzam bir huzur veren Türkiye nin en güzel en sakin en gelişmiş şehirlerinden biridir yüz ölçümü olarak Türkiye nin En büyük yüz ölçümüne sahip şehridir. Konya Dervişlerin Sadatların şehridir Konya geçmişte osmanlı döneminde osmanlının güzide ilinden biriydi şuan olduğu gibi.

Kadı okulu konyadaydı zamanında yani gerçekten çok önemli insanlar bulundurmuş yetiştirmiş içinde Konya şehri.

Bizlerde bu sayfayı kurarken heycanımızı bastıramadık bir türlü verdiği huzuru tadan bilir diyoruz gitmeyenler için mutlaka gidipte görülmesi yerlerimizdendir Konya.

Mevlana nin Türbesi Konya dadır. Mevlana Celaleddin-i Rumi, 17 Aralık 1273 günü vefat ediyor Türbesi Tam olarak Konya nın Karatay ilçesinde bulunmaktadır. Konya ya giden her birey Mevlana yı ziyarette bulunmalı muhakkak o güzel atmosferi huzuru yaşamalı diyoruz.

Değerli Arkadaşlar sayfamız sizlerin seviyeli bir ortamda ve Konya üniversitesi sohbet Öğrencilerininde gelip bir arada sohbet edebilecekleri sayfamız size bu seviyeli huzurlu ortamı hazırlamayı bir görev bilmektedir.

Sizler Konya şekeri tadında sohbet edin diye bizler çalışmalarımızı bitirdik ortamı sizlere sevdirebilmek için elimizden geleni yaptık Konya Canlı sohbet olanaklarımız ve Konya chat ücretsiz olması bizi lider etmeye yetecektir sayelerinizde değerli dostlar.

Konya sohbet siteleri aramalarında Konya chat odaları dünyanın sohbet sitesi olan sitemizde neden yaşamayasınız.

Sizlere dünyalar dolusu hoş seviyeli güzel sohbetler diliyoruz değerli Konyalılar.

Konya gay sohbet, konya gabile sohbet, konya lezbiyen sohbet odaları, konya cinsel chat, konya kameralı sohbet, konya görüntülü sohbet, konya sesli sohbet muhabbet,

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 1.372
Yazı kategorisi : Dunya Sohbet
yorum yorum yok
etiketler Etiketler


Konya Sohbet Odaları İle Benzer Sohbet YazılarıKonya Sohbet Odaları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?