Hatay Sohbet OdalarıHatay Sohbet kanalı sitemize gelerekten Hatay Chat avantajlarını ücretsiz formalitesiz yaşama anlamında doğru yerde seviyeli ortamın olduğu yerdesiniz.

Hatay Halkını bir araya getirerekten tek bir sohbet platformunda birleştirme amacındayız. Burada sohbet var chat var eğlenceli oyun odalarımız mevcut sizleri bekliyor.

Hatay ın bir diğer adıda Antakya diyede anılmaktadır. Hatay tarih boyunca çok eski bir tarihe dayanmaktadır Hatay kurulduğu zaman bir cumhuriyetti 5 temmuz 1938 yılında hatay Türkiye cumhuriyetine katılmıştır Türk askerleri Hataya girdiği gibi Hatay Türk toprağı olmuştur.

Hatay en büyük geçimini Portakalla Turunçgiller le Yapmaktadır çok güzel tatlı huzur veren bir ilimizdir kısacası arkadaşlar.

Hatay ın merkez ilçesi Antakya dı dediğimiz gibi Hataya Antakya da deniliyor.

Antakya Türkiyenin Yağışlı iklim statü sundedir.

Hatayı Anlatmakla bitmez, Gezilecek bir çok noktaları vardır İskenderun da çok çok güzel bir ilçesidir Hatay ın.

Gelelim şimdi Sayfamızın son özetine; Değerli Ziyaretçilerimiz Amaç burda Sizlere sohbet yaptırmak bu sohbet sonucunda güzel arkadaşlıklar edinmenizdir.

Hatay üniversitesi sohbet severlerinde sohbet etme noktası yine dünya sohbet.

Burada olduğunuz süre zarfında bir Dünya sohbet yetkilileri sizlere Seviyeli ortam dışında ortam olmaması adına her türlü gayret ve azim i sürdürmekteyiz bunu bilmenizi isteriz.

Dünyalar dolusu sohbetler dileriz..

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 2.384
Yazı kategorisi : Dunya Sohbet
yorum yorum yok
etiketler Etiketler


Hatay Sohbet Odaları İle Benzer Sohbet YazılarıHatay Sohbet Odaları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?