Çanakkale SohbetÇanakkale Bir devrin yeniden doğduğu yerdir.. Çanakkale sohbet sitesi olan dünya chat kanalımıza siz ziyaretçilerimiz şeref verdiniz.

Bu eşsiz Görkemli şehrin hatırına dedelerimizin nenelerimizin hatırına bu günlere binlerce kez şükürler olsun. Değerli Çanakkale sohbet severlerimiz Çanakkaleyi hepimiz biliyoruz az veya çok biz sizlere Çanakkale chat imkanlarının yanında Çanakkale hakkında kısa biraz bilgilerde vermiş olacağız.

Çanakkalemizin il plaka kodu : 17 dir.

Çanakkale Osmanlı döneminden bu günümüze gelen güzel süper bir şehirdir.

Çanakkale ye Havadan karadan ve deniz yoluyla ulaşmak imkanlarıda vardır.

Ve Çanakkale yuzyıllar boyunca bildiğiniz gibi farklı kavimlerin egemenliği altındada kalmıştır çok çok eski bir şehirdir buradan hayal gücünüzün seviyelerini zorlama olanaklarına sahip olabileceksiniz.

Sizlere bir tavsiyemiz olacak mutlaka Çanakkale ye uğradığınızda gitmenizi görmenizi istediğimiz bazı noktalar görkemli eserler olucak.

Bunlardan bazıları şunlardır;

Deniz üzerinde rahatlıkla açık hava olsun yeterki dağın üstünde dur yolcu anıtı göreceksiniz.

Çanakkale şehitler Abidesi .

Turuva filmini hatırlarsınız izleyenleriniz çok olmuştur izlemeyenlere şiddetle izlemenizi tavsiye ettiğimiz bir filmdir. Truva atı heykeli.

Çanakkale içinde vurdular beni Ana ben gidiyorum düşmana karşı türküsünü kulaklarınızda da canlandırınız..

Evet değerli Çanakkale sohbet net aramalarını yapan ziyaretçilerimiz hepiniz hoş geldiniz sitemizde seviyeli kaliteli sohbetin tadını çıkarın Çanakkale chat olanaklarıyla hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir.

Saygılarımızla.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 1.805
Yazı kategorisi : Dunya Sohbet
yorum yorum yok
etiketler Etiketler


Çanakkale Sohbet İle Benzer Sohbet YazılarıÇanakkale Sohbet yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?