Bitlis Sohbet OdalarıBitlis Sohbet Sitesi Olan dünya sohbet dünyanın en güzel chat sitesi olan kanalımız sizlere Bitlis halkına bir araya gelip buluşacakları mekanı ücretsiz hazırlamış bulunmaktayız.

Burada yapılması istenilmesi gereken olay şudur sizler Bitlis chat avantajlarını görmeniz için size sunulmuş seviyeli potansiyeli yüksek bir sohbet platformudur bu sayfamız. Burada insanlar birbirleriyle sohbet ede dursun muhabbetler kursun diye kanalımız siz gurbetçi Bitlis sohbet hizmetinizi önünüze getirip kafa dağıtacağınız muazzam temizlikte hoş görüye sahip bir chat kanalıyız.

Tatvan ı bilen bilir yazın o sıcak saatlerinde Tatvan sohbet havası serinliği insanları her yıl oraya çekmekte Bitlis geçmiş tarihiyle çok eski bir tarihe sahiptir.

Tatvan Bitlisin ilçesi olmasına rağmen Bitlis ten çok büyüktür Şirin güzel ufak bir merkeze sahiptir.

Bal ticareti yapılmaktadır yani kısaca arıcılık diyelim biz buna.

Eskiden Bitlis e gitmek çok güçlükle oluşurdu nedenide kara yolunun tek şerit durumundan olmasıydı Ak parti iktidarından sonra o yollar çift yolluya dönüştü kazalar minumuma indi millet rahat bir nefes aldı bu sayede.

Allah yapandan edenden sebep olandan Razı olsun.

Bitlis Tatvan chat hizmetinide sağlamaktayız.

İyi sohbetler dileriz..

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 1.359
Yazı kategorisi : Dunya Sohbet
yorum yorum yok
etiketler Etiketler


Bitlis Sohbet Odaları İle Benzer Sohbet YazılarıBitlis Sohbet Odaları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?