Batman Sohbet OdalarıBatman Tarihi Eski olmasa da çok fazla Siirt in Eski bir köyü ilçe side olsa Eskiye nazaran Şuan ki Durumuyla Siirt en çok çok büyük yerlere gelmiş yerleşim ve nüfus bakımından Güneydoğu nun en gözde illerindendir.

Batman Sohbet Sitesi Aramalarına Girmek isteyip Batman Chat sayfası isteklerini yerine getirme anlamında Bu sayfamız yani dünyanın sohbet sitesi olan sitemiz sizlerin rahat güzel sohbet etmeniz için hazırlanıp sizlere sunulmuş olan bu sayfamız tamamen Batman ücretsiz sohbet tir.

O yöre insanları tamamen candan olup yardımsever bir halktır. Türkiye Petrolleri Anonim Ortakları (Tpao) Gençler için ve o yöre halkı için tamamen iş fırsatı anlamında büyük bir şanstır.

Gelelim Tarihi Hasankeyf ilçesine değerli ziyaretçilerimiz Hasankeyf Bir çok medeniyete Yer vermiş muazzam güzelleği sahip çok eski bir yerleşim yeridir her yıl binlerce Turist in Güneydoğu ziyaretinde mutlaka gelip görmeye geldikleri Batmanın bir noktası konumundadır.

Arkeolog kazılarda hala ve hala Tarihi eserler çıkmaktadır. Ve bu çalışmalar sürmekte olup Tarihi eserler gün yüzüne çıkmaktadır.

Ne yazıkki Önümüzdeki yıllarda Hasankeyf Baraj projesiyle Sular altında kalacaktır buda Tarihi Yerleri severleri çok üzmektedir yöre halkınıda aynı şekilde.

Unesco Tarihi yerler Potansiyeline girseydi eğer Hasankeyf belki bu proje durdurulabilinirdi.

Batman bir ara Türkiye de Lüks Araç sıralamasında 3. sırayı almıştı.

Yeni Yapılan Hava alanıyla Bölge halkının Diyarbakır hava alanını kullanmsı azalmış bulunmaktadır her gün istanbul ve ankara seferleri olmaktadır buda iş adamlarını yöre halkını oralara gitme anlamında rahata erdirmiş bulunmakta.

Nufusu neredeyse 500 bini geçmiş olmaktadır Batmanın ilerde Büyük şehir olmaya aday bir şehrimizdir.

Batman Üniversitesi Sohbet İsteklerinde bulunan öğrencilerimize her zaman dediğimiz gibi dersler aksatılmamak sözüyle sizlerede burada yer vermekteyiz boş zamanlarınızda sizleri aramızda görmeyi isteriz.

Batman Canlı Sohbet tamamen sitemiz üzerinden ücretsiz sağlanabilmekte olup seviyeli ortamı sizlere kaçınılmaz kılmak için gece gündüz çalışmalar içindeyiz.

Batmanın ilçeleri Şu şekilde;

Sason,Kozluk,Hasankeyf,Gercüş,Beşiri olmakla beraber bunlardır.

Batmanın plaka kodu 72 dir.

Sizlere Dünyanın sohbet sitesi olan tüm dünya haklarını misafir eden sitemizde bol kaliteli hoş sohbetler ayrıca Batmanlı sohbet dileriz.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 1.295
Yazı kategorisi : Dunya Sohbet
yorum yorum yok
etiketler Etiketler


Batman Sohbet Odaları İle Benzer Sohbet YazılarıBatman Sohbet Odaları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?