Ramazan Ayı MesajlarıMalumunuz Değerli Ramazan Ayı mesajlarını Sözlerinin arayışlarına giren misafirlerimiz. Rahmet Mağfiret Af edilme Ayı olan ramazana girmemize saatler kaldı 2017 26 mayıs gecesi sahur yapılacak niyetler getirilip 27 mayıs cumartesi günü artık tüm müslüman alemi Orucunu tutmaya başlayacak.

Bizlerde siz değerli dostlarınıza ailenize Ramazan ayını kutlama mesajları gönderirsiniz diye sizlere en güzel ramazan ayı tebrik sözlerini hazırladık.

Ayrıca, Ramazan bitimini Bayram’la kutluyoruz Ramazan Ayı Bayram mesajlarını da bu sayfada sizlerin sunumuna bırakacağız.

  1. Cenab-ı Allah’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumаya vesile olan siz ve ailenizin mübarek Ramazan ayınızı tebrik ederim .
  2. Ramazan ayının bereketi hanenize, hoş görüsü yürekler inize, sabrı ruhunuza girsin, Ramazan Ayınız Şerifleriniz hayırlı olsun.
  3. Ramazan ayı kalbinize teselli, ruhunuza şifa, dualarınız kabul, Siz ve çocuklarınızın Ramazan аyı mübarek olsun.
  4. Bu mübarek ayda huzur dolu, mutlu, sıcak ve sakin bir şekilde geçirmeniz dilekleri ile Ramazan ayınız mübarek olsun.
  5. Ufak sofralarınızda bol ve bereketli iftarlar açmanızı dilerim, Ramazan Ayınız mübarek olsun değerli dostum.

Ramazan kutlamasını bu 5 tane kutlama mesajları ile bitiriyoruz, Çünkü en güzel beş Ramazan ayı giriş sözlerini sizlere sunduk.

Ramazan bayramı mesajlarına gelecek olursak;

  1. Ya Rabbi alemin sana açılan elleri, sana yönelen yürekleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri boş çevirme, Razaman bayramınız mubarek olsun.
  2. Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu, bugünden daha güzel yarınlar diliyorum. Mübarek güzel Ramazan Bayramınızı kutluyorum sevgiyle kalın.
  3. Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum. İyi bayramlar..

Hayırlı güzel bir ramazan ayı geçirmenizi dileriz bol bereketli güzel sofralarda ailenizle birlikte oruçlarınızı açmanızı temenni ediyoruz.

Ramazan bayramınızı kutluyoruz.

 

 

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.Ramazan Ayı Mesajları İle Benzer Sohbet YazılarıRamazan Ayı Mesajları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?