Kurtlar Vadisi Vatan İzle15 Temmuz 2016… Türk Milletinin vatan sevgisiyle destan yazdığı o kara gece.!!O gece! Darbeci hainlerin zaferini bekleyen düşman, Türkün toprağını işgal etmek için pusuya yatmıştı. O gece! Yürekli vatan evlatları yurdun dört bir köşesinde destan yazan kardeşlerine özenerek, ölüme koştular.

Bu millet, vatanını ölümüne sevdiğini göstererek millet sözcüğünün derin manasını bir kez daha tarihine yazdı.Kuzey Irak’ta operasyon yapan Polat Alemdar ve ekibini bir sürpriz beklemektedir.

Ele geçirilen Türkiye haritasında askeri birlikler ve özel harekat merkezleri gibi stratejik önemi olan onlarca hedefin yanı sıra sınırdaki bir nokta da işaretlenmiştir: Yalavuz… Asırlardır Türkün toprağını işgal etmek için fırsat bekleyen düşman, koca bir orduyla sınırımıza dayanmış, darbeden gelecek haberi beklemektedirler.

Necati Şaşmaz ve ekibi, Türk Milleti ile birlikte içerde ki ve dışarlardaki düşmanlara karşı zorlu bir mücadele verecektir.

Yönetmen
Serdar Akar
Oyuncular
Necati Şaşmaz, Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu
Süre: 1 Dakika
Tür: Aksiyon

 

Vizyona gireceği tarih 29 Eylül 2017 tarihidir. Necati şaşmazı kurtlar vadisinden Kurtlar vadisi ırak ve Kurtlar vadisi Filistin filimlerinden ve dizilerinden biliyoruz. Çok fazla hayran kitlesine sahip olup işini iyi yapan aktörlerden.

Hayırlı olsun şimdiden.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.Kurtlar Vadisi Vatan İzle İle Benzer Sohbet YazılarıKurtlar Vadisi Vatan İzle yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?