Dünyanın en güzel atlarıDünyanın en güzel atı nı bizler merak ettik sizlerinde illaki olur böyle merakı diye sizlerle paylaşalım istedik atlar çok uysal sadık hayvanlardır yüzyıllardır bir çok kavimde boy göstermiştirler.

Ve atlar araba yokken ulaşım olarak kullanılırdı eski zamanlarda çok kıymetliydiler, Günümüzde At arabacılığı atla ulaşım kalmadı belki eskisi gibi fakat.

Bazı insanlarımızda nasıl bir hobi dir bilmediğimiz At yarışları hobileri oyunların merakı başlamıştır.

Birinci fotodaki at dünyanın en güzel atları sınıfında lider ki görünce sizlerde öyle düşüneceksiniz diye düşünüyoruz ara ara biz dünya ya özel bu tür meraklı paylaşımları sizlere sunacağız değerli dünya sohbet ziyaretçileri.

İsmi Frisian atıdır. Hollanda da bulunmaktadır.

Ahal teke Atı : dünyanın en güzel atı olarakta birinciliği zorlayan bir at Türkmen atıdır. Türkmenistanda çokturlar bu ırk.

Percheron atı . İngilterede ve Abd de çok yetiştirilen bir at türüdür.

Arap atı da çok güzeldir. Bir laf vardır Hayvanları sevmeyen insanları sevemez diye biz tüm hayvanları sevmeye çalışalım tüm canlılar güzeldir biz sadece En güzel at ve En güzel Atlar 2017 aramalarına öncülük etmek istiyoruz..

Saygılarımızla!

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.Dünyanın en güzel atları İle Benzer Sohbet YazılarıDünyanın en güzel atları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?