Dünya Sadece İzliyor. Nereye Kadar?Yazık günah değilmi bu babaya. Dünya nereye kadar böyle sus pus olacak Suriyenin idlib kentinde gerçekleşen kimyasal bomba faaliyetinden sonra 100 ün üstünde yaklaşık insan çoluk çocuk hayatını kaybetti. Bir çokta yaralılar oldu. Yakınlarını kaybeden insanlarda sizce hayattalarmı örnek bu iki evladını kollarına saran Baba gibi?

Esad‘ın bu zulmü bitmek bilmiyor. İslam birliği denilen birlik Türkiye dışında harekete geçen yardıma koşan olmuyor. Diğer dinlerin mensubu insanlar neden izlemesin ki biz Müslümanlar Müslüman kardeşlerimize sahip çıkmıyorsak sesimizi çıkarmıyorsak diğer din mensupları ne diye ses etsin.

Yeter sevgili Müslümanlar yeter. Bu zulmü Engelliyemiyorsak en azından herkese duyuralım. Kardeşlerimize dua edelim bu zalimlerin elinden kurtulmaları adına.

Dünya haber kategorisinde içimizi parçalayan en zor haberlerden biriydi bu haber. Bu haber bir gerçek gerçek gerçek.

Çocuklar ölmesin Artık.!!

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.Dünya Sadece İzliyor. Nereye Kadar? İle Benzer Sohbet YazılarıDünya Sadece İzliyor. Nereye Kadar? yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?