Dünya Radyo DinleDeğerli arkadaşlar bildiğiniz üzere müzik evrensel bir sanattır, asırlardır farklı farklı kavimlerden bu günümüze kadar gelmiştir değişik çeşit enstrümanlarla. Teknoloji geliştikçe tabi bu olanaklara yani müzik dinlemek kolay olmaktadır.

Dünya sohbet sitesi olarak Radyo imkanımız olmakla beraber onlarca dj lerimizle sizlere keyifli müzikler şarkılar dinlettirmekteyiz.

Ayrıca isteklere yer verilmekle beraber bayan ve bay dj lerimizin şiir okumasına kadar olanaklarına giriyorsunuz.

Sohbetinizi ediyorsunuz yeni insanlar tanıyor yeni yöreden chat yapmaya gelen insanların şivelerini istekleriyle yöre müziklerinide öğrenmiş oluyorsunuz.

Dünya radyo Günü bilindiği üzere vardır buda 13 şubattır Unesco tarafından kutlanır her sene. 2012 şubat ayında Bm tarafından kabul edildi.

Dünya Radyosu dinleyeceksiniz Dünya sohbette dinlemelisiniz diyoruz. Sizleri Dünya radyosunu dinlemeye davet ediyor.. Dünya radyo yayın akışının en güzel yanıda canlı ve çoşkulu olması dünyadaki tüm radyolar olanaklarıda ilerki zamanlarda paylaşıma açılacaktır.

Dünya müziklerini dunya sohbet radyolarında duyacaksınız..

 

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.Dünya Radyo Dinle İle Benzer Sohbet YazılarıDünya Radyo Dinle yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?