Derbide Söz Kimin OlacakFenerbahçe Bu akşam Saat 19:30 da Beşiktaş Karşısına Çıkacak kendi sahası ve taraftarı önünde Bu senenin ilk derbisi olması Fenerbahçenin Formsuz gidişi son haftalarda toparlanması bu maçta Fenerbahçenin durumunu ve teknik heyetini yakından ilgilendiriyor.

Öte yandan Şenol Güneşin Öğrencileri Geçen hafta Portoyu ynmesiyle güzel oyunuyla Futbol severlere iştah açmaya sebep oldu kendilerinin Başarıları göz önünde ve hem taraftarı için hem ülke puanı için adfete mükkemel denilecek seviyede iki takımında önemli maçı olan bu maçta gülen taraf kim olacak bu akşam hep birlikte göreceğiz.

Dünyanın tüm maç skorlarını özellikle Türkiye liginin özet ve maç sonuçlarını yayınlayan sitemiz sizlere sonuçları anında bildirmektedir.

Bayanlarında son zamanlarda maçları takip etmesi özellikle görülmekte olup Yabancı oyuncularında ülkemize gelmesi futbol kalitemizi artırmaktadır.

Gençlerbirliği Medipol Başakşehir maçındada Gülen taraf uzatmalarda Attığı golle Gençlerbirliği oldu 3 puana çok ihtiyacı vardı ev sahibi takımın bu galibiyet yılların köklü takımına moral oldu.

iyi futbol dileriz..

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.Derbide Söz Kimin Olacak İle Benzer Sohbet YazılarıDerbide Söz Kimin Olacak yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?