Cinsel İstek Artırıcı HareketlerBu Yazı amacı Cinsel ilişki bu dünyanın insan doğasının yapılış şekillerinden başlarından biri.

Bu konumuzda Erkekleri ve bayanları cinsel ilişkide tahrik edecek isteklerini artıracak bir kaç fikri ele alacağız.

Seksi Tahrik edici şeyler söylenmeli.
Kadınlar cinsel ilişkide muhabbeti fazla sevmiyorlar. Kulağına indiğiniz zaman bir kaç ufak kısık sesle güzel tahrik edici cümleler cinsel ilişkiyi daha fazla istekli yapmaya yarar.

Cinsel ilişki sırasında bayanda erkekte arada bir kontrolü değişmeli almalı. 

Neler istediğini bilen erkekten ve kadından iyisi yoktur. Yatakta erkek veya kadın olsun fark etmez birinin diğerinden daha fazla kontrolü ele alması şart yani dengeler hep aynı olmamalı.
Yeni Pozisyon ve Hareket denenmeli.
Yeni pozisyonlar, yeni cilveli oyunlar, yeni ortamlar, yeni kıyafetler. Yeni olan her şey erkeği veya kadını iki kat heyecanlandıracak havaya sokar.
Değişik Beklenmedik süprizler yapın mesela.
Seks ilişki sırasında karşınızdakine süpriz yapmanız daha keyifli yapar cinsel ilişkiyi.
Siz görsel olarak izlemesine duymasına izin verin.

Görsel uyarım erkekleri en çok havaya sokan şeylerden biridir. Yani striptizi buna en büyük örnek gösterebiliriz farklı desendeki gecelikler mesela şov tarzında jartiyerli vs gibi.
Beş formül şeklinde sizlere erkekleri veya kadını cinsel isteğe kaldıracak durumları metodları paylaştık.
Umarız faydalı olur.
Sizlere dünyalar dolusu keyifli ilişkiler dileriz.
önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.Cinsel İstek Artırıcı Hareketler İle Benzer Sohbet YazılarıCinsel İstek Artırıcı Hareketler yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?