Altın Fiyatları düşüşteSon bir senedir evlilik hayalleri içinde olanlar için kabussal bir zaman dilimi geçmiş oldu sebebide şu yeni evliliklerde olmazsa olmazlardan altın. Hem evlenecekler için dert oldu hemde düğünlerine gitmeyi hayal eden akrabaları için dert oldu. Paramı takalım çeyrekmi gibi soru işaretleri hep kafalarda canlandı.

Son 10 gündüz Altın fiyatları baya düştü inşallah dahada düşer çünkü evlenecek olanlar için şart bir durum şart bir bekleyiş.

Tüm illerdeki Çarşı kuyumcuları düşüş nedeniyle hayli keyifli çünkü işler açıldı piyasa altın yönünden canlandı beklentilerin altındada olsa.

Tüm dünyayı ilgilendiren altın ve döviz fiyatları insanlar için ne kadar düşerse o kadar iyi durumda. Yatıtım yapanlar için belki aynısını diyemeyiz fakat en önemli belirtiğimiz husus üzerine önemli olan gençlerin önündeki engel olayı çıkaran altının düşüş yaşaması.

Şimdiden tüm evlenecek çiftlere mutluluklar bol bereketli bir yuva dileriz.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.Altın Fiyatları düşüşte İle Benzer Sohbet YazılarıAltın Fiyatları düşüşte yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?