2018 – 2019 Abiye Modelleri2018 Model Abiyeleri bekleyen binlerce Türk bayanlarımız vardır bildiğiniz üzere, bizler sosyal paylaşım sitelerine yeni düşen 2018 ve 2019 un en modern abiye modeli olacakları kesin gözüyle bakılan abiyelerin resmini sizlerle paylaşmış bulunmaktayız. Bunları nereden bulacağınız konusunda fikrimiz mevcut değildir şuan 2018 e girerken buda kesinleşecektir elbet. Çok aceleniz varsa beğendiğiniz bir yeni abiye modeli olduysa bunlar arasında Terzi nizle görüşebilirsiniz kiralamaz kendinize diktirebilirsiniz sevgili hanımlar.

 

Gül desenli Kırmızı Abiye modeli.

Üst kısmı taşlı aşağıya doğru açılan bu abiye modeli bir harika görünümde ve sizleri çok şık ve dikkat edici göstereceğinden şüpheniz olmasın.

Yırtmaçlı bu mavi (lacivert) abiyemiz yırtmaçlarıyla ve sade oluşuyla bir hayli güzel gösterecektir sizleri. Sadelik bazen en güzel modeldir.

Buda son kırmızı abiye modeli muhteşem görünüşünü sizlerde fark ettinizmi. Buda 2018 de ve 2019 da çok idaalı bir abiye modeli olacağı kesin.

 

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.2018 – 2019 Abiye Modelleri İle Benzer Sohbet Yazıları2018 – 2019 Abiye Modelleri yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?