En Sık oluşan Kadın HastalıklarıDeğerli Kadınlar Sizler sitemizde sohbet ederken tabi dünyada kimsenin başına gelmemesini istediğimiz hastalıklar oluşabiliyor Kadınca kategorimizde Kadınlarda en çok bulunan hastalıklar başlığını sizlere sunup içeriğiyle birlikte okumanıza bıraktık.

Dünyada En büyük zenginlik Sağlıktır Hepimiz bunun bilincindeyiz.

Giden Sağlık Ömür Günler geri Gelmiyor Malesef. 4 Başlık altında en çok görünen hastalıkları paylaşıp tedavi yöntemleri ile ilgili size rehber olucaz.

İLKİ: Vajinal Akıntıdır, Bu nedir soracak olursanız.

Rahim Ağzının bezelerinden, salgılanan sıvılar için oluşan kadının sağlığı açısından ihtiyaci olan ıslaklığı sağlar. Şeffaf berraksa bu sıvı eğerki kötü bir kokuda sunmuyorsa bu normal sıradan bir akıntıdır.

Koyu sarı yeşil kısacası Şeffaf ve berrak dışında gördüğünüz bir renk ise bu akıntılar mutlaka doktora gidilip ilaç tedavisi gerekecektir çünkü bu enfeksiyondur.

İkincisi: Adet Düzensizliği dir, Bunun Açıklamasınıda Yapacak olursak;

Adet düzensizliği kadınların hormonal bozukluklar nedeniyle ortaya çıkma sebebidir. Bu cerrahi müdahaleyi getirebilir bu gibi durumlarla karşılaşır iseniz en yakın sağlık kuruluşuna gidip şikayetinizi bildirmekte geç kalmayınız.

Üçüncüsü: Cinsel İstek bozuklukları, Bunada Açıklık Getireceksek;

Kadınlarda Bazen Cinsel İstek eksiklileri oluyor erkek tarafından olsun yani erkeğin arzularının zamanının uyuşmaması sırasındada diyebilir orgazm bozuklukları ortaya çıkabilmektedir. İlişki sırasında acı vs çekme durumları oluyorsa cinsel hareketlerden memnun kalmama anlamına gelmektedir.

Dördüncüsü: Sık görünen kadın hastalığı Kısırlık Bununda sonucu getirecek olursak;

Kadınlarda veya erkeklerde hormonal dengesizlikler sebebiyle kısır oluşumu yaşanmaktadır. Tedavisi mümkündür kadınlarda kısırlık oluştumu Tür bebek şeklinde , Spermin Rahim içine konulması şeklinde gibi bunun dışında bir çok şekil vardır tıpta bunun için erken teşhis önemli erken teşhisle birlikte erken tedaviye de başlanılabilinir.

Sizlere dünyalar dolusu sağlıklı günler dileriz.


bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

En Sık oluşan Kadın Hastalıkları ile ilgili benzer yazılar


En Sık oluşan Kadın Hastalıkları yazısına yapılan yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

chat